MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9478114
nr 947 8114
Byrå
mahogny, Sengustaviansk stil, längd: 90 cm, djup: 50 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, repa/repor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2015
kl 19:07:39
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)